Duvar Boyası Renkleri

Polisan İç Cephe Boya Renkleri Kataloğu 2024

Polisan boya renkleri, ev dekorasyonunuza yenilik katarken, geniş renk kartelası ile her zevke ve tarza uygun seçenekler sunar.

Evi yeniden boyamak, yeniliği ve estetiği yakalamanın en iyi yoludur. Ev boyamak söz konusu olduğunda, tercih edebileceğiniz pek çok renk tonu bulunmaktadır. Açık grilerden, toprak tonlarına kadar her eve ve dekorasyon tarzına uygun bir renk bulmak mümkündür. İç cephe için duvar boyası renkleri arasından seçim yapmak zorlu bir iştir. Boya markaları, geniş renk paletleri ve kapsamlı renk katalogları sunarak ilham almanıza yardımcı oluyor. Türkiye’nin en büyük boya markalarından biri olan Polisan, kaliteli boyaları ve geniş renk yelpazesiyle her zevke hitap edecek tonlar sunmaktadır.

Polisan’ın renk kartelasında yer alan canlı beyazlar, açık griler, toprak tonlar ve doğanın yeşilleri ile evinizde mükemmel bir görünüm yaratabilirsiniz. Büyük veya küçük her ev için, evinize huzur ve konfor katacak bir renk kataloğu arasından, duvarlarınıza ve tarzınıza uygun bir renk seçebilirsiniz. Dingin Gri, Masum Gri, Sakız Beyazı ve Sabah Sisi renkleri ile sakinliği, Akdeniz, Nehir Yeşili, Osmanlı Kırmızısı ve Şampanya renkleri ile canlılığı yakalayın. Polisan’ın geniş renk yelpazesi arasından, duvarlarınızı yenilemek için zevkinize uygun bir boya tonu bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Polisan renk kataloğu

Polisan renk kartelası, İç Cephe, Grinin 20 Tonu, Colorium İç Cephe ve Beyaz Düşler olmak üzere dört farklı renk paletlerinden oluşuyor. Her palet, onlarca farklı renk tonu sunuyor.

İç Cephe Renkleri

Duvar boyası rengi seçerken evin büyüklüğü ve aldığı doğal güneş ışığı önemli faktörlerdir. Büyük ve güneş alan evlerde koyu tonlar kullanılabilirken, küçük ve güneş almayan evlerde açık tonlar tercih edilmelidir. Bunun nedeni, açık renklerin evi olduğundan daha büyük ve ferah göstermesidir. Polisan iç cephe renkleri kataloğunda evi ferah ve aydınlık gösteren açık renklerden lüks ve canlı gösterecek koyu renklere kadar yüzlerce farklı renk tonu bulunmaktadır.

Polisan iç cephe boya renkleri

Enerjik, sıcak ve güçlü bir renk tonu arıyorsanız kırmızı tonlarını, evinize rahatlık getirecek renk tonu için ise mavinin mükemmel tonları arasından seçim yapabilirsiniz. Yumuşak alt tonlara sahip soft renkler her oda için harika bir seçenektir. Osmanlı Kırmızısı, Violetta, Royal Viole, Zarif Toprak gibi koyu tonu renkler büyük evler için en iyi renk tonlarıdır. Dingin Gri, Masum Gri, Sakız Beyazı ve Sabah Sisi gibi renkler küçük evlerde ferah ve aydınlık bir hava isteyenler için ideal tonlardır.

Polisan iç cephe renk kartelası

Polisan renk kartelasında hemen hemen her renkle uyum içerisinde çalışan yeşilin tüm tonları yer alıyor. Bunun yanında odalarınıza mutluluk katacak sarı tonları, doğayı evinizde hissettirecek kahverengi tonları arasından seçim yapabilirsiniz. Polisan renkleri arasında aradığınız iç cephe duvar boyası renginin mükemmel tonunu bulacaksınız. 

Polisan iç cephe renk kataloğu

Kahverengi tonları arasından seçim yapabileceğiniz çok sayıda duvar boyası rengi vardır. Kahverengi çok yönlü bir renktir ve ister salonunuzda doğayı hissettiren bir açık bir boya, ister zarif bir tasarım için soluk kahverengi bir boya olsun, mutlaka tarzınızı yansıtan bir renk tonu bulacaksınız. Dekorasyon stiliniz ne olursa olsun mükemmel renk tonunu Polisan boya renklerinde bulabilirsiniz.

Polisan Gri Tonları Renk Kartelası

Son zamanların popüler rengi olan grinin birçok tonu, sakin ve rahat yaşam alanları isteyenler için harika bir seçenektir. Polisan renk kataloğunda, evi ferah gösterecek açık tonlardan cesur gösterecek antrasit gri tonlarına kadar birçok renk yer alıyor. Masum Gri, Dingin Gri, Sabah Sisi ve Sakız Beyazı ile havadar bir yaşam alanı yakalayabilirsiniz. Güçlü, Zinde, Huzur, Samimi, ve Asil renk tonları ile şık ve stil sahibi dekorasyona imza atabilirsiniz.

Polisan boya renkleri arasında en çok tercih edilenler arasında Dingin Gri, Marjinal Gri, Sakız Beyazı, Masum Gri ve Sabah Sisi yer alıyor. Bu renklerin popüler olarak tercih edilmesinin nedeni, açık gri renk tonlarının son zamanlarda trend haline gelmesidir. Gri duvar boyası rengi, inanılmaz derecede havalı ve diğer renk tonları ile mükemmel uyum sağladığı için trend haline gelmiştir. Sıcaklık, rahatlık ve sakinlik yansıtan bir ev istiyorsanız, gri bir duvar boyasından başka bir şey aramayın.

Polisan Gri Tonları

Polisan Grinin 20 Tonu kartelasında yer alan Güçlü, Nazik, Çekici, Sempatik ve Safi Gri/Gri Tonlardadır. Zinde, Özgür, Sevinç, Neşe ve Sevecen Mavi/Gri alt tonlardadır.

Polisan gri renk kartelası

Büyük ve geniş bir eve sahipseniz cesur dekorasyon stilini yakalamak için Huzur, Samimi, Asil ve Tutku tonlarını tercih edebilirsiniz. Eviniz küçükse ve havadar bir yaşama alanına sahip olmak için Özlem, Romantik, Engin, Arzu, Hayalperest ve Candan açık gri renk tonları arasından seçim yapabilirsiniz.

Colorium İç Cephe Renk Kataloğu

Polisan Colorium İç Cephe renk kartelasında, açık renklerden koyu renklere onlarca farklı renk tonu bulunuyor. Her tarza ve dekorasyon stiline uyumlu bu renk tonları, evinizin duvarlarını istediğiniz renge boyamanıza olanak sağlıyor. Yatak odanız, mutfağınız veya salonunuz için duvar boyası rengi arıyorsanız, kertelada yer alan onlarca renk tonu mükemmel tonunu bulmanıza yardımcı olacak.

Aralarından seçim yapabileceğiniz koyu tonlardan açık tonlara kadar birçok renk tonu yer alıyor. Hemen hemen her renkle iyi çalışan nötr renkler, eve hareketlilik katacak canlı renkler ve lüks ve zerafeti yansıtan koyu tonlar duvarlarınızı süslemek için, Colorium İç Cephe renk kartelasında bulunuyor. Evinizdeki odalara rahatlatıcı ve dingin bir his yaratmak için nötr renklerden, hak edilmiş bir lüks dokunuşu için canlı renklerden tercih edebilirsiniz.

Beyaz Düşler Renk Kartelası

Polisan Beyaz Düşler renk kartelasında yer alan duvar boyası renkleri, soft renklerden oluşmaktadır. İçerisinde pembe, yeşili, mavi ve kahverenginin açık tonları yer alıyor. Soft renkler, sakinleştirici ve dinlendirici etkisi ile evinizde huzurlu ve rahat bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacaktır. Bu renkler, ışığı yansıtma özelliğine sahip oldukları için evinizi daha geniş ve ferah gösterecektir.

Polisan beyaz düşler renk kartelası

Evinizde huzur verici bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, soft renklerle dekorasyon yapmak harika bir seçenektir. Dekorasyon stilinize uygun bir renk tonu arıyorsanız, Polisan Beyaz Düşler renk kataloğunda bulabilirsiniz. Doğadan esinlenen tonlardan modern dekorasyon elde etmenize yardımcı olacak tonlara kadar birçok renk tonunu bu katalogda bulabilirsiniz. Modern bir eve sahip olmak istiyorsanız, duvarlarınızda mavi, yeşil, kırmızı ve kahverengi gibi renklerin soft tonlarını tercih edebilirsiniz.

Polisan beyaz düşler renk kataloğu

Polisan duvar boyası renkleri arasında gri, bej, beyaz ve nötr renkler en çok tercih edilenler arasındadır. Boya ustalarının en çok tercih ettiği markalardan olan Polisan, hem ustalara hem de ev sahiplerine yüzlerce farklı ton seçeneği sunmaktadır. Sıcak ve soğuk renkler arasından dilediğiniz ton ile duvarlarınızı boyayarak evinizi yenileyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu